Apdorojama...

Pranešimas apie numatomas auginti pluoštines kanapes

Augintojas, privalo, ne vėliau kaip per penkias darbo dienas nuo pluoštinių kanapių sėklos įsigijimo dienos pateikti Augalininkystės tarnybai Pranešimą apie numatomas auginti pluoštines kanapes. Augalininkystės tarnybos specialistai vietoje patikrina: pluoštinių kanapių sėklos veislės ir kokybės patvirtinimo dokumentus ar etiketę (-es). Sėklos daigumo galiojimo laikas skaičiuojamas nuo etiketėje nurodytos mėginio ėmimo datos – vieneri metai;pluoštinių kanapių sėklos pakuotės ženklinimą (ar nepažeista ženklinimo sistema ‒ pakuotė neatidaryta, nesuplyšusi) ir etiketės (informaciją);pluoštinių kanapių augintojai gali kreiptis į VAT dėl pluoštinių kanapių sėklos mėginių daigumo galiojimo laikui pratęsti paėmimo. Mėginius iš pluoštinių kanapių sėklos siuntų gali imti tik VAT oficialieji mėginių ėmėjai.Patikrinus pateiktą informaciją ir pakuotės ženklinimą, surašomas patikros aktas.
Suteikimo trukmė: Augalininkystės tarnyba, gavusi Pranešimą apie numatomas auginti pluoštines kanapes, ne vėliau kaip per penkias darbo dienas atlieka patikrinimą vietoje.
Paslaugos kaina: Nemokama

Atnaujinta: 2022-04-22
PAS kodas:
-
Sritis:
Pluoštinės kanapės
Teikiantis skyrius:
Šiaulių regioninis skyrius Vilniaus regioninis skyrius Utenos regioninis skyrius Telšių regioninis skyrius Tauragės regioninis skyrius Panevėžio regioninis skyrius Marijampolės regioninis skyrius Klaipėdos regioninis skyrius Kauno regioninis skyrius Alytaus regioninis skyrius